Personal
Tur virtual









PERSONAL AUTORIZAT
Utilizator:

Parola:

 

Personal


Conducere
Roxana Theodorescu, director general declaraţie de avere şi interese
Liviu Constantinescu, director adjunct tehnic declaraţie de avere şi interese

Galeria Artă Românească

Birou Artă Veche Românească
Emanuela Cernea, şef birou declaraţie de avere şi interese
Lucreţia Pătrăşcanu, conservator
Oana Slăvuică, muzeograf
Carmen Tănăsoiu, conservator
Puia Oprea, conservator
Manuela Popa, conservator

Birou Artă Românească Modernă
Monica Enache, şef birou declaraţie de avere şi interese
Costina Anghel, conservator
Valentina Iancu, conservator
Paula Luca, conservator
Ioana Negoiţa, conservator
Victoria Oancea, conservator
Alina Petrescu, muzeograf

Galeria de Artă Europeană, Decorativă şi Orientală

Birou Artă Europeană şi Arte Decorative 
Octav Boicescu, şef birou declaraţie de avere şi interese
Mariana Dragu, conservator
Judit Maria Balko, conservator
Mălina Conţu, muzeograf
Cristinela Dumitrache, conservator
Daniela Filip, conservator
Elena Dobre, conservator
Cosmin Ungureanu, referent
Andreea Stuparu, restaurator
Floarea Oprina, muncitor calificat
Liliana Comşa, muncitor calificat

Birou Artă Orientală, Publicaţii
Mircea Dunca, şef birou declaraţie de avere şi interese
Radu Bercea, muzeograf
Aurora Pandele Barbu, conservator
Anişoara Păduraru, conservator
Victoria Gheorghiţă, redactor
Marina Vazaca, redactor

Secţia Arte Grafice
Elena Olariu, şef secţie declaraţie de avere şi interese
Florina Buliga, conservator
Carmen Cernat, conservator
Vasilica Ionescu, conservator
Maria Gheorghe, muncitor calificat
Adriana Constantinescu, conservator

Secţia Muzeul Colecţiilor de Artă
Daniela Dragomir, şef secţie declaraţie de avere şi interese
Liliana Chiriac, conservator
Alexandru Măciucă, muzeograf
Walter Georgescu, conservator
Mihaela Murelatos, conservator
Gabriela Vasiliu, conservator
Nela Mihai, conservator
Marina Iliescu, conservator
Lidia Marinescu, conservator

Serviciu Evidenţa Centralizată şi Informatizată a Operelor de Artă, Bibliotecă, Clişotecă
Panseluţa Durlea, şef serviciu declaraţie de avere şi interese
Gianina Pintilie, conservator
Oana Constantin, analist
Anca Miroi, declaraţie de avere şi interese
Ioan Păun, fotograf
Cristina Ginghină, bibliotecar
Reveica Cojocaru, bibliotecar
Costin Miroi, analist
Marius Preda, analist ajutor

Sectia Restaurare
Bogdan Popescu, şef secţie declaraţie de avere şi interese

Laborator Restaurare Pictură Ulei
Ioan Sfrijan, şef laborator declaraţie de avere şi interese
Sorina Gheorghiţă, restaurator
Augustina Levcenco, restaurator
Horaţiu Lepadatu, restaurator
Crenguţa Corduban, restaurator
Adrian Corduban, restaurator
Rareş Pătraşcu, restaurator
Luminiţa Trucmel, referent

Laborator Restaurare Ceramică, Sticlă, Metal
Oana Solomon, şef laborator declaraţie de avere şi interese
Cornelia Perianu, restaurator
Aldo Chivulescu, restaurator
Florin Făgărăşanu, restaurator
Vifor Pocloş, restaurator

Laborator Restaurare Grafică
Cristian Tarbă, şef laborator declaraţie de avere şi interese
Andreea Teodorescu, restaurator
Raluca Arnăutu, restaurator
Simona Pauncev, restaurator

Laborator Restaurare Textile
Luiza Gherghinescu, şef laborator declaraţie de avere şi interese
Ileana Creţu, restaurator
Iolanda Turcu, restaurator
Raluca Casaru, restaurator
Sorina Marin, restaurator
Silvia Boca, restaurator
Maria Badici, muncitor calificat

Laborator Restaurare Sculptură, Lemn, Pictură tempera, Rame
Camelia Comşia, restaurator
Daniel Postelnicu, restaurator
Vasile Matei, restaurator
Nicolae Mihai, restaurator
Silvia Luca, restaurator
Violeta Pintilie, restaurator
Cornelia Negoci, restaurator

Sectia Educaţie, Comunicare, Proiecte Culturale, Marketing
Maria Cristina Toma, şef secţie declaraţie de avere şi interese
Despina Haşegan, muzeograf
Alina Pătru, referent
Veronica Leca, referent
Iuliana Iordan, referent
Ozana Niţulescu, referent
Mariana Banciu, referent
Alina Ciobanu, referent

Compartiment Audit Public Intern
Silvia Podgoreanu, economist declaraţie de avere şi interese

Compartiment C.F.P.P
Bogdan Ginghină, economist declaraţie de avere şi interese
Adrian Dumitrache, economist declaraţie de avere şi interese

Serviciu Resurse Umane
Luminiţa Neagu, şef serviciu declaraţie de avere şi interese

Birou Personal, Secretariat, Arhivă
Marius Alexandrescu, analist ajutor
Ştefania Gheorghe, operator date
Evelina Avramescu, operator date
Ana Maria Pintilie, operator date
Maria Ţugui, operator date
Margareta Stanciu, arhivarar

Birou Salarii
Daniela Piutorac, şef birou declaraţie de avere şi interese
Andreea Cosneanu, economist

Compartiment Oficiul Juridic
Alina Dima, consilier juridic

Serviciu Economic
Dan Dimitriu, şef serviciu declaraţie de avere şi interese

Birou Financiar
Daniela Niţă, şef birou declaraţie de avere şi interese
Sanda Dobre, casier
Elena Trofin, contabil
Cristina Simion, casier

Birou Contabilitate
Graţiela Magdalena Dănescu, şef birou declaraţie de avere şi interese

Serviciu Auditorium
Nicoleta Bîrsan, şef serviciu declaraţie de avere şi interese
Călin Bîrsan, muncitor calificat
Dorel Postea, muncitor calificat

Compartimentul  Tehnic
Ioana Ioncea, inginer

Compartimentul intern de Prevenire şi Protecţie
Valeria Dincă, tehnician

Ateliere Întreţinere
Miluţă Epure, şef atelier declaraţie de avere şi interese
George Tudorache, muncitor calificat
Liviu Ionescu, muncitor calificat
Gheorghe Tortocan, muncitor calificat
Marcel Nedelea, muncitor calificat
Gelu Ştefănescu, muncitor calificat
Eugen Brânzoi, muncitor calificat
Adrian Ivanof, muncitor calificat
Florin Cominceanu, muncitor calificat
Marin Ionita, muncitor calificat
Alexandru Miciora, muncitor calificat
Florin Petrache, muncitor calificat
Valentin Stoica, muncitor calificat
Lucian Despa, muncitor calificat
Florin Dumitru, muncitor calificat
Constantin Mechenici, muncitor calificat
Costică Stoica, muncitor calificat
Valeriu Ştefan, muncitor calificat
Traian Szabadi, muncitor calificat
Elena Paslariu, muncitor calificat
Ionel Darie, muncitor calificat
Niculina Radoi, muncitor calificat
Rusu Victoria, muncitor calificat

Birou privat Situaţii de Urgenţă
Valentin Ghergu, şef birou declaraţie de avere şi interese
Plutis Mircea, pompier
Aurel Iamandi, pompier
Velu Turuca, pompier
Nicolae Tudor, pompier
Iuliu Schek, pompier
Gheorghe Carstea, pompier
Gheorghe Siclitaru, pompier
Ionut Dobre, pompier
Marius Osiac, pompier
Nicusor Gansaroschi, pompier
Florian Topirceanu, pompier
Marin Sandu, pompier

Serviciu Administrativ
Gabriel Iliescu, şef serviciu declaraţie de avere şi interese
Antoneta Antonică referent
Nicolae Moise, şef depozit
Maria Iacob, casier
Adina Bodescu, magaziner
Antoneta Rodeanu, îngrijitoare
Silvia Gaina, îngrijitoare
Georgeta Negoita, îngrijitoare
Ioana Rusu, îngrijitoare
Catinca Cosoveanu, îngrijitoare
Teodora Stoica, îngrijitoare
Iuliana Mincu, îngrijitoare
Maria Bardacel, îngrijitoare
Mariana Nitu, îngrijitoare
Constanţa Tache, îngrijitoare
Gheorghita Badila, îngrijitoare
Vasilica Cotoi, îngrijitoare
Mariana Ghetea, îngrijitoare
Aurora Ion, îngrijitoare
Cristina Radu, îngrijitoare
Marcela Dinica, îngrijitoare
Georgeta Ciobanu, îngrijitoare
Doina Munteanu, îngrijitoare
Camelia Motataianu, îngrijitoare
Ionel Isvanca, manipulant bunuri
Ionuţ Sambeteanu, manipulant bunuri
Florin Dobre, manipulant bunuri
Laurentiu Sambeteanu, manipulant bunuri
Marius Grosu, manipulant bunuri
Mihai Dumitru, muncitor calificat
Cristian Sima, muncitor calificat
Constantin Anghel, muncitor calificat
Alexandru Belgun, muncitor calificat

Serviciu Securitate, Pază-Supraveghere
Ştefan Aldescu, tehnician declaraţie de avere şi interese
Gheorghiţa Stanciu, garderobier
Delia Leonte, supraveghetor muzeu
Mariuca Ciudin, supraveghetor muzeu
Violeta Oprea, supraveghetor muzeu
Gica Boboc, spraveghetor muzeu
Raluca Vintilă, supraveghetor muzeu
Carmen Taulea, supraveghetor muzeu
Tudora Aldescu, supraveghetor muzeu
Tatiana Bîrzan, supraveghetor muzeu
Manolina Tortocan, supraveghetor muzeu
Elena Popa, supraveghetor muzeu
Ioana Radescu, supraveghetor muzeu
Andreea Gulei, supraveghetor muzeu
Laurentiu Smaranda, supraveghetor muzeu
Nicoleta Badea (Balta), supraveghetor muzeu
Mariana Constantin, supraveghetor muzeu
Moise Marius Ştefan, supraveghetor muzeu
Daniela Lazar, supraveghetor muzeu
Marina Popescu, supraveghetor muzeu
Adriana Iancu, supraveghetor muzeu
Ionelia Darie, supraveghetor muzeu
Constanta Szabadi, supraveghetor muzeu
Aurica Enciu, supraveghetor muzeu
Olimpia Statie, supraveghetor muzeu
Conciu Filica, supraveghetor muzeu
Stoian Olguta, supraveghetor muzeu
Mirela Hulea, supraveghetor muzeu
Georgeta Buzea, supraveghetor muzeu
Nicoleta Stoica, supraveghetor muzeu
Mariana Stan, supraveghetor muzeu
Mirela Ana Maria Tiron, supraveghetor muzeu
Veronica Tudor supraveghetor muzeu
Valerica Toma supraveghetor muzeu
Rodica Andrei, supraveghetor muzeu
Tiziana Thielen, supraveghetor muzeu
Gheorghe Ioncea, supraveghetor muzeu
Aurelia Iotu, supraveghetor muzeu
Ileana Butoianu, supraveghetor muzeu
Adriana Salcieanu, supraveghetor muzeu
Maria Marinescu, supraveghetor muzeu
Crina Olaru, supraveghetor muzeu
Cerasela Manole, supraveghetor muzeu
Daniela Stanciu, supraveghetor muzeu
Madalina Dumitrescu, supraveghetor muzeu
Alexandra Vasilescu, supraveghetor muzeu
Viorica Barbulescu, supraveghetor muzeu
Cristina Sparlea, supraveghetor muzeu
Antonica Nastasia, supraveghetor muzeu
Cosmina Aldescu, supraveghetor muzeu
Emanuela Banai, supraveghetor muzeu
Adriana Maddya Stoica, supraveghetor muzeu
Maria Evelina Dumitru, supraveghetor muzeu
Liliana Paun, supraveghetor muzeu
Liliana Radu, supraveghetor muzeu
Mariana Mihailov, supraveghetor muzeu
Ovidiu Scarlat, supraveghetor muzeu
Valentina Schenkel, supraveghetor muzeu
Paulina Bebereche, supraveghetor muzeu
Mihaela Dobritoiu, supraveghetor muzeu
Tatiana Birsan, supraveghetor muzeu
Constantina Motoi, supraveghetor muzeu
Sabina Lazar, supraveghetor muzeu
Claudia Gheorghe, supraveghetor muzeu
Elena Coman, supraveghetor muzeu
Denisa Grigore, supraveghetor muzeu
Anisoara Barascu, supraveghetor muzeu
Vironica Radu, supraveghetor muzeu
Manuela Iordache, supraveghetor muzeu
Mariana Anghel, supraveghetor muzeu
Mihaela Neculau, supraveghetor muzeu
Mariana Fodoran, supraveghetor muzeu
Stefania Dimache, supraveghetor muzeu
Alina Zamfirescu, supraveghetor muzeu
Ioana Gagel, supraveghetor muzeu
Ana Maria Posneag, supraveghetor muzeu
Constanta Lazaroiu, supraveghetor muzeu
Valentina Voicu, supraveghetor muzeu
Melania Mielcescu, supraveghetor muzeu
Georgeta Istrate, supraveghetor muzeu
Ioana Radu, supraveghetor muzeu
Eliana Castalia Ianovici, supraveghetor muzeu
Mariana Tuna, supraveghetor muzeu
Cosmin Andrei Grigore, supraveghetor muzeu
Codruta Mihaela Palade, supraveghetor muzeu
Mariana Ionela Ilie, supraveghetor muzeu
Ana Georgiana Anuţa, supraveghetor muzeu
Georgiana Istrate, supraveghetor muzeu
Victor Moraru, supraveghetor muzeu
Adrian George Badila, supraveghetor muzeu
Valentina Capota, supraveghetor muzeu
Silveria Stan, supraveghetor muzeu
Adrian George Ion, supraveghetor muzeu
Maricica Briciu, supraveghetor muzeu
Sorin Buteica, supraveghetor muzeu
Mihai Ciobanica, supraveghetor muzeu
Laurentiu Ene, supraveghetor muzeu
Barbu Lucica, supraveghetor muzeu
Emanoil Popescu, şef formatie paza
Dorel Bighiu, sef formatie paza
Ion Ionescu, sef formatie paza
Marian Trofin, sef formatie paza
Marian Gheorghe, sef formatie paza
Nicolae Badila, sef formatie paza
Mircea Bibac, sef formatie paza
Teodor Ion, sef formatie paza
Ionel Popescu, paznic
Grigore Boca, paznic
Cornel Alexa, paznic
Petre Gheorghe, paznic
Vanghele Barbulescu, paznic
Ion Oprea, paznic
Mihaita Lechinteanu, paznic
Marian Ghita, paznic
Ionel Andrei, paznic
Tudor Dumitrescu, paznic
Ionel Dumitrescu, paznic
Ion Preda, paznic
Pavel Baetica, paznic
Stelica Constantin, paznic
Traian Grama, paznic
Marinel Palade, paznic
Lincu Traistaru, paznic
Gheorghe Enciu, paznic
Ion Vanatoru, paznic
Valentin Andreescu, paznic
Hany Aide, paznic
Vasile Mihailov, paznic
Aurelian Milodin, paznic
Stefan Despa, paznic
Ioan Paraschiva, paznic
Florian Stan, paznic
Gheorghe Darloaga, paznic
Dumitru Mandachi, paznic
Calin Stanciu, paznic
Sebastian Marinescu, paznic
Gheorghe Sparlea, paznic
Ion Mincu, paznic
Daniel Ivanciu, paznic
Mihai Leahu, paznic
Ionel Slobozeanu, paznic
Marian Cojanu, paznic
Stelian Barbieru, paznic
Constantin Barascu, paznic
George Radu, paznic
Gheorghe Andrei, paznic
Marin Oprea, paznic
Alexandru Bujdei, paznic
Stefan Bebereche, muncitor calificat
Eugen Lazaroaia, muncitor calificat
Razvan Badea, muncitor calificat
Alexandru Petrescu, muncitor calificat
Victor Birsan, muncitor calificat
Valentin Dumitru, muncitor calificat
Laurenţiu Niculescu, muncitor calificat